article image

O nás

Abradio je hudební portál, který umožňuje poslech více než 100 FM a internetových rádií z ČR, SR i ze světa všemožných hudebních žánrů . Poskytuje ucelený přehled o hudebním dění u nás i ve světě a je také místem, kde si můžete rozšířit své hudební znalosti prostřednictvím naší databáze interpretů či soutěžit o vstupenky na hudební akce.

Abradio oficiálně vzniklo, tehdy ještě jako Internetradio.cz, 15.2.2000. Prvních šest internetových rádií bylo spuštěno 15.4.2000. Postupně se ABradio rozrůstalo až do dnešního stavu, kdy provozuje více než 100 rádií.

Abradio vzniklo jako alternativa ke klasickým rádiím vysílající v éteru. Abradio se snaží posluchačům nabízet něco jiného, než na co jsou u klasických rádií zvyklí. Vysílá hudbu všech žánrů, ovšem s originálním a specifickým výběrem, humor, mluvené slovo, speciální informace atd. Zároveň však pomáhá FM rádiím šířit signál prostřednictvím internetu, a tím i získávat nové posluchače.

Od počátku své existence se ABradio stalo účinným marketingovým nástrojem inzerentů. Jako první v České republice a později i v Evropě začalo poskytovat přesně cílenou zvukovou reklamu v kombinaci s klasickou bannerovou.

ABradio také umožňuje vytvořit si své vlastní internetové rádio (ať už firemní či fanouškovské) prostředníctvím služby MyAbradio

Sídlo společnosti:

RadiaCZ s.r.o.

Koperníkova 6/794, 120 00 Praha 2

Korespondenční adresa:

Impression Media s.r.o.

Římská, 120 00 Praha 2

e-mail: helpdesk@abradio.cz

Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.