Vyhrajte 5x2 vstupenky na festival Hrady.cz - Hradec n.M.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň. Páteční program na Hradci nad Moravicí nabídne kromě dalších i koncerty Vladimíra 518,  Horkýže Slíže, Visacího zámku či Rybiček 48 a dalších interpretů, v sobotu se mohou fanoušci letní hradní tour těšit na Annu K., MIg 21, Richarda Mullera, Olympic nebo Tomáše Kluse, který v létě na Hradech vystupuje zcela exkluzivně.

 

Kompletní informace o festivalu včetně line-upu a možnosti ubytování naleznete na webu Hrady CZ

Podmínky soutěže Soutěž skončila 16. 08. 2017
Partneři soutěže

Na tento parádní festival může pět  z našich posluchačů či čtenářů vyhrát dvě víkendové vstupenky, které, pro jistotu upozorňujeme, platí pro oba dva dny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při slosování. Pro účast v soutěži je nutné přihlásit se přímo na webu abradio.cz nebo přes Facebook a souhlasit s podmínkami.

 

 

Výhreci soutěže jsou: Anna Novotná, Blanka Stárková, Jan Weber, Milan Herka, Barbora Klejchová. Gratulujeme! Užijte si festival :)

Další souteže

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.