Biografie

Členové kapely:

Azi – absolvent lidové školy umění na housle. Rok se také učil na kytaru. Osm let hrál v hardcoreové skupině Fourth Face a dva v ní také zpíval. S kapelou Fourth Face vystupoval na všech českých festivalech a projel skoro celou Evropu. Jako host absolvoval evropské turné s kanadskou hip-hopovou kapelou Rascals. Je duchovním otcem kapely Temperamento. Vystudoval hotelovou školu, ale nikdy se nevěnoval této práci.

Loco – také nebyl ve světě hudby žádným nováčkem. Loco již dříve vystupoval s kapelou Luca Brasi. Právě z této hudební skupiny ho přizval Azi do kapely Temepramento.

Vanky – byl Aziho soused z domu a dlouholetý přítel. Oba již dříve společně neúspěšně zkoušeli své štěstí ve světě hudby. Společně založili svou první kapelu, když jim bylo jedenáct. Tehdy se však ještě úspěchu nedočkali.

DJ Corleone – byl prvním členem kapely, kterého kontaktoval Azi, když dostal nápad založit Temperamento. DJ Carleone (do té doby Micky) byl Aziho nejlepší kamarád ze střední školy. Do doby založení Temperamenta byl Micky jen aktivním posluchačem hudby, po dohodě s Azim se však usadil za mixážní pult a začal psát novou etapu svého života.

Boky – aneb Filip, byl posledním členem, který do kapely Temperamento vstoupil. Boky je bubeník, který jako jediný nepřišel do kapely na pozvání Aziho, ale byl přizván svým kamarádem a bývalým spoluhráčem z Luca Brasi Locem.

Nástrojové obsazení

Azi – zpěv, kytara

Loco – zpěv, kytara

Vanky – baskytara, zpěv

DJ Carleone – gramofony, vokály

Boky – bicí

Kapela Temperamento ohlásila ukončení svého působení

Kapela Temperamento ohlásila ukončení svého působení

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.