Alphabeat - Biografie | ABradio.cz

Biografie

V domovském Dánsku platí kapela Alphabeat již nějakou dobu za velké hvězdy a na svém kontě tam má tři velmi úspěšné singly. Letos se ale Alphabeat pokusí debutovou deskou prosadit i ve zbytku Evropy.

 

Dánští Alphabeat existují již pět let, ovšem poprvé o sobě v Evropě dali vědět až na podzim roku 2007, kdy především ve Velké Británii zaujali singlem Fantastic 6. V roce 2008 se začali vrývat pod kůži i domácímu publiku hitovou písní Fascination. Velkou zásluhu na tom bude mít i taneční remix od Bimbo Jonese aka Leea Daggera, se kterým Alphabeat zabodovali na evropských diskotékách. Této čestičlené formaci vyšla 2.6.2008 debutová deska This Is Alphabeat. Hudebně jsou Alphabeat srovnáváni svým nábojem s brazilskou partou CSS nebo legendárními The B-52’s Dodejme, že singl Fascination zremixoval u nás již také úspěšný Frankmusik.

 

Složení ALPHABEAT:

Anders SG - zpěv

Stine B - zpěv

Lil Anders - kytara

Rasmus Nagel - klávesy

Anders Reinholdt  - basová kytara

Troels - bicí

Xindl X a Sabina Křováková nazpívali singl

Xindl X a Sabina Křováková nazpívali singl

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.