Biografie

Slut byla česká HC kapela. Vznikla v roce 1993 a v roce 2003 přerušila svoji činnost. Začinali jako čistě „tvrdá“ kapela, později se jejich koncerty proměňovaly na rytmické rituály s nádechy dubu a reggae za účasti 2 perkusionistů a DJe.

Koncerty

V období devadesátých let Slut odehráli několik desítek koncertů jak „sólových“, tak společně s kapelami GNU, Point, Michael's Uncle, Mad House Chicago I.R.A., P.S., Plexis, OTK a mnoha dalšími. Vystupovali v mnoha pražských klubech 007, U zoufalců, Modrá Vopice, squat Ladronka V roce 1994 hráli na Crosstown Traffic festivalu v Praze, kde mimo jiné vystupovali Headcrash, Boo-Yaa T.R.I.B.E. či Spermbirds. V roce 1996 hráli i na Music Jam festivalu, v roce 1997 měli v pražském Rock Cafe vystoupení s kanadskými Voivod. V červenci a srpnu 1998 kapela Slut podnikla turné po klubech na americkém východním pobřeží (New York – Intel Music Fest, Washington, D.C., Atlanta, New Orleans, Pittsburgh a další. V roce 2001 se sešli v původní sestavě z let 1992–94 a zahráli na festivalu Rock for People v Českém Brodě. Na konci března 2007 koncert na Lyžařské boudě v Peci pod Sněžkou v sestavě z Luftganji, posíleni o kytaru Honzy Šmejkala (producent CD Luftganja ). V dubnu 2007 vystoupili v pražském klubu XT3.

Členové

Radek „Hrádek“ Albl (elektrická kytara)
Jakub Plachý (zpěv,elektrická kytara)
Honza "Öggg" Hladík (bicí)
Jakub Živnůstka (bicí)
Tomáš Konůpka (bicí)
Jan „Ganjalood“ Žalud (baskytara)
Tomáš Otradovec (baskytara)
Petr Štěpánek (baskytara)
Jan Šmejkal (kytara)

Zasnění Alvvays poprvé vystoupí v Praze

Zasnění Alvvays poprvé vystoupí v Praze

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.