Co je na rádiu OK nového?!

Rádio OK začalo tento týden rozdávat velké peníze. V naší Velké jarní nadílce mohou naši posluchači vyhrát každý den 5 000 korun na ruku! Stačí jen pozorně poslouchat naše vysílání.
Už v úterý 25. března se naším prvním výhercem stal pan Milan ObstRokytnice v Orlických horách, ve středu 26. března vyhrála paní Eva OutratováOhrazenica ve čtvrtek 27. března byla tou šťastnou paní Naďa ŠandováHradce Králové. Peníze budeme takto plnými hrstmi rozdávat až do pátku 11. dubna 2008! Podrobná pravidla se může každý dozvědět přímo v našem vysílání a také na internetových stránkách www.radio-ok.cz. Ve čtvrtek 10. dubna 2008 vystoupí v Hradci Králové oblíbený zpěvák Michal David! Přímo ve vysílání budou mít jeho fanoušci jedinečnou šanci získat volné lístky. Čeká nás totiž celý Víkend s Michalem Davidem. V sobotu 5. dubna a v neděli 6. dubna 2008 si budeme s touto velkou osobností české populární hudby povídat a také rozdávat vstupenky na jeho královéhradecký koncert. Na něm nebude chybět ani náš tým, který si před koncertem přímo na místě připraví zajímavý program.
Tým Rádia OK vyrazí za svými posluchači také během posledního březnového víkendu. V sobotu 29. března 2008 budeme na Putování za Rumcajsem v Jičíně, o den později v neděli 30. března 2008 zase potěšíme všechny milovníky kopané. V 17 hodin začíná další ligové utkání fotbalistů Hradce Králové a na něm samozřejmě nemůžeme chybět!
Také příští týden budeme v Dobrém ránu Rádia OK samozřejmě rozdávat vstupenky pro celou rodinu do Cirkusu JO-JOO, který až do konce května sídlí ve východních Čechách. Rodinné vouchery s mnoha dárky můžete získat, pokud asi naladíte od pondělí do pátku naše všední ranní vysílání – držíme palce!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.