Švédští Psychopunch si do Lucerna Music Baru přivezou jako support švýcarskou kapelu Aimee Cares.

9.dubna se v pražském Lucerna Music Baru uskuteční koncert švédské punk-rockové formace Psychopunch. Tato kapela ale nebude jediná, kterou ten večer budete moc vidět. Jako support s nimi totiž na celém evropském turné jedou švýcarští Aimee Cares.
Aimee Cares kombinuje kytarový zvuk s delikátním, melancholickým hlasem, ale zároveň neváhá použít i opačné efekty jako syntezátory a dalši vybavení na podiu aby docílila maximálně originálního a unikátního zvuku. Kapela Aimee Cares je moderní a hyperaktivní a navíc dosáhla nebývalého úspěchu.
Minulé léto Aimee Cares vystoupila na největším Indi-rockovém Highfield
festivalu v Erfurtu v Německu. Před třemi lety kapela hrála i v Rumunsku na
festivalu Rock La Mures. Během posledních pěti let odehráli přes stovku koncertů pod starým názvem kapely.
S debutovým albem přišla i změna jména kapely. 24. listopadu, pod novým jménem vydala Aimee Cares nové CD „her golden years“ (Colibri Records/Phoang). Marip Thaler, který je známý svou spoluprací s tak slavnými kapelami jako jsou Slut, Notwist a Sportfreunde Stiller produkoval a nahrál CD Aimee Cares.
Další úspěch kapely je na obzoru: v dubnu 2008 vychází CD v Německu (MossBeach Records). Poté Aimee Cares vyráží na turné se švédskou kapelou Psychopunch – dohromady 20 vystoupení – v Německu, Rakousku, České republice a Švýcarsku.
V Německu Aimee Cares podepisuje smlouvu s Yetnotnow a Extratours, kteří také spolupracují s Die Happy, Schrottgrenze a In Extremo. Spousta dobrých znamení pro zlatou budoucnost Aimee Cares.
Video z živého vystoupení v Highfieldu je k dispozici online na myspace.com/a­imeecares.
Napsali o Aimee Cares:
„Aimee Cares vstupuje na alternativní-rockovou hudební scénu s deseti silnými nahrávkami na svém novem albu. Téměř každá z nahrávek vás ohromí.“
Rockstar Magazine, listopad 2007
„Jsem si celkem jist,že Aimee Cares se podaří díky jejich nahrávkám dostát názvu své nové desky“
Trespass, listopad 2007
Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v obvyklých předprodejích a v pokladně Lucerna Music Baru za 150,– Kč, na místě za 200,– Kč. Start je ve 20:00.
Více info na:
www.aimeecares.com
www.myspace.com/aimeecares
www.myspace.com/psychopunchvst 
www.psychopunch.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.