Co je nového na Rádiu OK?

 
Rádio OK se už pilně připravuje na svoji další hru, ve které půjde opět o nemalé peníze. Jmenuje se Velká jarní nadílka a startuje v pondělí 24. března 2008. Od té doby budeme přímo v našem vysílání rozdávat každý den 5 000 korun přímo na ruku! Pravidla budou tradičně jednoduchá a poprvé je ve vysílání zmíníme právě na Velikonoční pondělí.
 
Bohatý program samozřejmě chystáme i na samotné Velikonoce. Celý víkend budeme s hvězdnými českými zpěváky a zpěvačkami vzpomínat na to, co vše prožívali právě oni o těchto svátcích. Dámy prozradí, jestli vaří a pečou něco speciálního, pánové zavzpomínají na svá nejveselejší koledování. Opravdu speciální dárek pro vás máme připravený na Velikonoční pondělí – celý tento den vám budeme hrát jenom hezky česky! Čeká vás 24 hodin českých písniček v jednom kuse.
Cestování s Krajánkem Rádia OK je v plném proudu. Naposledy jsme byli v Nové Pace a za necelé tři týdny si tento nový pořad našel už spoustu příznivců! Stále můžete navíc tipovat, kde se bude náš Krajánek nacházet příště! Další podrobnosti se už dozvíte přímo v našem vysílání.
V našem Dobrém ránu Rádia OK máte také jedinečnou šanci vyhrát zadarmo rodinné vstupné do Prvního českého Národního cirkusu JO-JOO! Každé ráno vám nabízíme jednoduchou otázku a kdo odpoví jako první, vyhrává rodinnou vstupenku včetně hezkých dárků od Rádia OK!
A na závěr si připomeneme, kde všude byl náš tým během minulého týdne. V sobotu 15. března 2008jsme navštívili velkou výstavu v Častolovicích,. Velikonoční jarmark v Bartošovicích v Orlických horách a také jsme byli na Loučení se zimou ve Ski-areálu Deštné v Orlických horách. Velikonoční jarmark jsme navštívili také v Hradci Králové, kde jsme se zúčastnili rovněž Karnevalu SION, který proběhl v neděli 16. března 2008v Kongresovém centru Aldis.
 
Celý tým Rádia OK vám přeje krásné a veselé Velikonoce!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.