50 Cent změnil vydavatele, desku bude servírovat po částech

  • 50 Cent změnil vydavatele, desku bude servírovat po částech Fotogalerie (27)
    • 24.02.2014
    • Tisk

    Raper 50 Cent se nikdy nebál veřejně vyjádřit, jak moc je nespokojený s přístupem vydavatelství Interscope Records. Teď se konečně po dvanácti letech rozhodl společnost opustit.

    Sdílejte článek:

Velkou změnu v kariéře 50 Cent oficiálně oznámil minulý čtvrtek.

Jeho společnost G-Unit Records podepsala novou smlouvu na celosvětovou distribuci a služby s firmou Caroline, což je nezávislá servisní divize působící pod Capitol Music Group.

„V době spolupráce s Shady/After­math/Intersco­pe jsem dosáhl velkých úspěchů a děkuji, že mi Eminem a Dr. Dre dali tuhle velkou příležitost. Za ty roky jsem se od nich opravdu hodně naučil. Mám ale radost, že pro mě začíná nové éra, kdy si můžu prosadit vlastní kreativní vize,“ píše 50 Cent v tiskové zprávě.

Alba, která 50 Cent nabídl v minulosti – Get Rich or Die Tryin', The Massacre, Curtis a Before I Self Destruct, zůstanou v distribuci Shady/Aftermat­h/Interscope.

Eminem, 50tyho mentor a dlouholetý přítel, jeho rozhodnutí odejít podpořil: „Já osobně i Shady Records jsme vděční za to, že jsme měli možnost hrát ve 50tyho kariéře velkou roli. Shady už rozhodně bez 50 Centa nebude tím, čím bývala. Za ty roky se z nás stali skvělí přátelé, a to se nezmění. Víme, že 50ty bude nadále hodně úspěšný a chceme ho dál podporovat.“

50 Cent tedy pod hlavičkou Caroline vydá novinkové album Animal Ambition.

Dočkáme se ho konkrétně 3. června 2014.

Už za pár dní se ale můžeme těšit na novou muziku.

Od 8. března totiž 50 Cent každý týden pustí do světa jednu novu píseň doprovázenou videem.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.