Pražský koncert Disclosure se přesouvá do SaSaZu

  • Pražský koncert Disclosure se přesouvá do SaSaZu
    • 04.02.2014
    • Tisk

    Britské DJské duo Disclosure, které mělo 14. března původně vystoupit v pražském klubu Roxy, nakonec kvůli obrovskému zájmu fanoušků zahraje v klubu SaSaZu.

    Sdílejte článek:

Datum koncertu se nemění. Už zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

„Vstupenky lze s okamžitou platností zakoupit v síti Ticketpro. Nově je zde možnost zakoupit vstupenky na balkony. Fanoušci, kteří již mají zakoupené vstupenky do původního místa konání, nemusí nic řešit. Pouze v případě, že by si chtěli standardní vstupenku na stání vyměnit za vstupenku na balkon, tak doplatí rozdíl v ceně skrze Ticketpro. Doporučujeme s koupí nečekat a zakoupit vstupenky co nejdříve, neboť soudě dle toho, jak rychle se vyprodala první akce, je velmi pravděpodobné, že se po vstupenkách opět zapráší,“” vyjádřil se k show jeden z pořadatelů z agentury Fource Entertainment.

Po koncertě Disclosure bude následovat oficiální afterparty, která odstartuje ve 22 hodin v klubu Roxy.

Pro držitele platných vstupenek na koncert Disclosure je vstup zdarma.

Line-up vystupujících DJs na afterparty bude ještě potvrzen.

Vstupenky na show do SaSaZu pořídíte v síti Tickepro. Základní vstupenky vyjdou na 675 korun plus poplatky a lístky na balkon na 890 korun plus poplatky.

www.fource.czz


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.