Přípravy na zimní festival MAGNETIC už začaly

  • Přípravy na zimní festival MAGNETIC už začaly
    • 05.06.2012
    • Tisk

    Necelý měsíc po úspěšné premiéře MAGNETIC festivalu oznámila pořádající agentura LIVE61 …

    Sdílejte článek:

Necelý měsíc po úspěšné premiéře MAGNETIC festivalu oznámila pořádající agentura LIVE61 termín druhého pokračování. Zimní edice mezinárodního festivalu elektronické hudby proběhne 14. prosince opět v multifunkční hale PVA EXPO Praha v Letňanech.

Tentokrát návštěvníci zavítají do zbrusu nové haly č. 3 (červená hala), která jim nabídne vyšší komfort a kapacitu přes 10 tisíc lidí. Navíc umožní také náročnější a variabilnější možnosti pro instalaci audiovizuální techniky a stavbu pódií.

MAGNETIC festival se hned po květnové premiéře zařadil mezi zásadní akce elektronické hudby ve střední Evropě.

Dramaturgie, která při výběru zahraničním umělců sází hlavně na aktuální postavení v daném žánru a na show stoprocentně stojící na hudebním výkonu, je směr, kterým se bude MAGNETIC ubírat i v dalším vydání.

Navíc právě koncept obřího klubu, na který se hala výstaviště přestaví, mnohonásobně umocňuje atmosféru a požitek z taneční hudby, jaké lze docílit v jiných prostorech jen opravdu těžko.

Skoro všichni umělci z premiérového MAGNETIC festivalu zařadili vystoupení v Praze mezi svá nejlepší od začátku roku a polovina z nich by ráda podpořila akci účastí i v budoucnu.

V prosinci se představí deset zahraničních DJů.

Jejich jména budou postupně oznámena v průběhu několika nadcházejících týdnů.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro ve dvou kategoriích – základní vstupné teď vyjde na 890 korun a VIP na 2 490 korun.

www.magneticfestival.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.