Kus cesty nesli olympijskou pochodeň i členové Muse | ABradio.cz

Kus cesty nesli olympijskou pochodeň i členové Muse

  • Kus cesty nesli olympijskou pochodeň i členové Muse
    • 22.05.2012
    • Tisk

    Několik tisíc lidí si nenechalo ujít podívanou, která se jim zřejmě už nikdy v budoucnu nenaskytne…

    Sdílejte článek:

Několik tisíc lidí si nenechalo ujít podívanou, která se jim zřejmě už nikdy v budoucnu nenaskytne. Vyrazili se podívat na Muse, jak s olympijskou pochodní probíhají jejich rodným městem Teignmouth v britském hrabství Devon.

Místní policie počet účastníků odhadla na sedm tisíc.

Všichni sledovali trio Muse, které s olympijskou pochodní přeběhlo místní most Shaldon Bridge a pak proběhlo částí města. To vše ve druhý den celkově sedmdesáti denní cesty symbolu olympiády na stadion v Londýně.

A když už jsme u těch Muse… kapela právě v Londýně nahrává šesté studiové album, které bude nástupcem počinu The Resistance z roku 2009 a dočkáme se ho letos v říjnu.

O albu samotném toho kapela zatím moc neprozradila.

Je známo jen to, že orchestrální část si vezme na starost skladatel David Campbell, který v minulosti spolupracoval s Radiohead na albu 15 Steps a s U2 na broadwayském muzikálu Spiderman: Turn Off The Dark.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.