Marilyn Manson je po patnácti letech bez bubeníka

  • Marilyn Manson je po patnácti letech bez bubeníka Fotogalerie (6)
    • 25.02.2011
    • Tisk

    Ginger Fish, vlastním jménem Kenneth Robert Wilson, který hrál s Mansonem od roku 1995, oznámil, že po letech od něj odchází. Důvody rozhodnutí o ukončení dlouholeté spolupráce nejsou tak úplně jednoznačné.

    Sdílejte článek:

Ke svému rozhodnutí Ginger Fish napsal: „Rozhodl jsem se odstoupit z postu bubeneníka u Marilyn Mansona a chci zjistit, kam mě život a povědomí o tom, že jsem volný, posunou.“

Následně dodal: „Nemůžu pořád stát na místě jenom proto, že jsem jasně nevyjádřil, že jsem k dispozici. Svým "bratrům“ přeju jen to nejlepší a očekávám od nich velké věci."

Mansonův, teď už bývalý, bubeník svou přezdívku vytvořil spojením jména herečky Ginger Rodgers a sériového vraha Alberta Fishe. Bicí nahrál na všech sedmi dosavadních Mansonových deskách kromě debutu Portrait of an American Family z roku 1994.

V poslední době Ginger Fish zaskakoval u Roba Zombieho, když Joey Jordison měl koncertní povinnosti s Murderdolls.

Z těch, kteří se podíleli na Mansonově nejslavnější albové trilogii, tak po Fishově odchodu zůstávají pohromadě už jen samotný Marilyn Manson a nedávno se navrátivší Twiggy Ramirez. Konkrétně šlo o desky Antichrist Superstar (1996), Mechanical Animals (1998) a Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death) (2000).

Marilyn Manson – Personal Jesus

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.