Čechomor přichystali sérii koncertů v Malostranské besedě

  • Čechomor přichystali sérii koncertů v Malostranské besedě Fotogalerie (4)
    • 21.02.2011
    • Tisk

    Skupina Čechomor na letošní rok naplánovala sérii koncertů v pražské Malostranské besedě…

    Sdílejte článek:

Skupina Čechomor na letošní rok naplánovala sérii koncertů v pražské Malostranské besedě. Vždy s dvouměsíční pauzou se budou odehrávat v jiném duchu. Jednotlivé koncerty tak nabídnou odlišná aranžmá a různé zajímavé hosty.

Hostem úplně prvního koncertu Čechomoru, který se odehraje v rámci projektu Besední speciál, a zároveň průvodcem celého večera bude muzikant a kapelník skupiny Bílá nemoc Zděněk Hříbal. Termín pilotního koncertu je už tento čtvrtek 24. února. Další plánované termíny Besedních speciálů jsou 28. dubna a 30. června

„Malostranská beseda je předurčena ke komornějším typům koncertů a bližší komunikaci s diváky. Čechomor chce okusit její atmosféru a proto si ji vybral ke svým dalším vystoupením. Vždyť se jedná o pražskou hudební Mekku, která zejména v 80. letech byla centrem kulturního dění,“ řekl houslista a zpěvák Čechomoru Karel Holas.

Kapela Čechomor v těchto dnech dokončuje natáčení alba, keteré částečně vzniká v USA a podílí se na něm američtí hudebníci i producenti.

Vstupenky na koncerty jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketstream nebo na pokladně Malostranské besedy. Předprodej začíná vždycky 15. den předchozího měsíce.

Čechomor – Proměny

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.