Po dvouleté odmlce je tu zpátky Rock Fest

  • Po dvouleté odmlce je tu zpátky Rock Fest
    • 20.02.2011
    • Tisk

    Rock Fest je zpět! Po dvouleté odmlce znovu přichází 11.3. 2011 do Rock Cafe…

    Sdílejte článek:

Rock Fest je zpět! Po dvouleté odmlce znovu přichází 11.3. 2011 do Rock Cafe, s headliners Up Against It, Výčep a Orient Xpress, doplněni mladými kapelamy z Pražských mezinárodních škol jako jsou PBS, ISP, ECP a další. **

Headlinery jsou Up Against It, pop punk/skate punk kapela, známá svými výbušnými a energickými koncerty, a svižnou hudbou. Kapela exituje už 4 roky, ale v nové sestavě hrají cca 2 roky. Na svůj již třetí nástup do Rock Festu plánují speciální set list, který by byla doopravdy škoda propásnout. 

Experimentální a indie Orient Xpress stoprocentně oslní svou virtuozitou, a neuveřitelnými sóly na key-tar v podáni zpívajícího frontmana kapely. 

Čistě chlapecká skupina **VÝČEP byla ustanovena s největší pravděpodobností zdjiž v létě roku 1990. S pravdě­podobností ještě o něco větší k tomu došlo v jedné z četných příbramských restaurací. Jelikož o nezbytnosti vzniku takové skupiny již tehdy nikdo nepochyboval, stačilo vyřešit v podstatě jen některé technické náležitosti, kupříkladu kdo na co bude hrát.  V tomto ohledu bylo moudře rozhodnuto losem. Vzápětí se určilo datum první zkoušky, která se skutečně ještě téhož roku uskutečnila. Její průběh byl pro budoucí směrování skupiny velmi důležitý. 

Po zhruba dvaceti minutách strávených pokusy společně zahrát nějakou píseň dobře povědomou všem přítomným účastníkům hudební zkoušky bylo od těchto snah upuštěno a začalo se s vervou pracovat na vlastním materiálu. Památným důkazem tohoto rozhodnutí dodnes zůstává technicky ještě nepříliš propracovaná píseň „Kotel“.

Start 19:00
Predprodej: 150 kc
Na miste: 200 kc

Více info: http://www.facebook.com/event.php?…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.