Lenny Kravitz v půlce roku vydá "Černou a bílou Ameriku"

Zpěvák a kytarista Lenny Kravitz vydá po třech letech další album. Už teď je známý jeho název „Black and White America“. Deska prý nabídne skladby, které budou po hudební i textové stránce „odlišné“ od Kravitzovy dosavadní tvorby. Na pultech by se měla objevit v polovině letošního roku.

Ve stejné době má také Lenny Kravitz vyrazit na turné. „Co se týče muziky a textu, cítím, že se toto album odlišuje nejvíc od všech ostatních v mé dosavadní kariéře,“ uvedl Kravitz, který má na kontě už několik cen Grammy.

Název a zaměření alba prý vychází z jeho zážitků z doby dospívání „na pomezí takzvaného černého a bílého světa“ a zabývá se i dnešními změnami v USA, ke kterým patří i zvolení prvního prezidenta tmavé pleti Baracka Obamy.

„Můj život byl vždycky o kontrastech a jednotlivé písně neodrážejí jen mou zkušenost a co jsem se dozvěděl od svých rodičů … ale taky kam jsme se teď posunuli jako země,“ konstatoval rocker Lenny Kravitz.

Black and White America bude už devátým albem v jeho kariéře, ale první pod hlavičkou nových společností Atlantic a Roadrunner Records.

Lenny Kravitz se v posledních letech věnuje i herectví. Vidět jste ho mohli například ve filmech Precious (2009), Skafandr a motýl (2007) nebo Zoolander (2001).

Lenny Kravitz – Fly Away

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.