Janet Jackson drží diety už od dob, kdy byla školačka | ABradio.cz

Janet Jackson drží diety už od dob, kdy byla školačka

  • Janet Jackson drží diety už od dob, kdy byla školačka Fotogalerie (17)
    • 17.02.2011
    • Tisk

    Dnes čtyřiačtyřicetiletá Janet Jackson bojuje se svými kily celý život. Na pódiu vystoupila…

    Sdílejte článek:

Dnes čtyřiačtyřicetiletá Janet Jackson bojuje se svými kily celý život. Na pódiu vystoupila poprvé, když jí bylo sedm roků. Teď zpěvačka přiznala, že už když byla takhle malá, producenti jí doporučovali, aby zhubla. Tehdy se objevovala v sitcomu „Good Times“.

Janet Jackson vysvětluje: „Je to opravdu těžké, peru se s tím celý svůj život a mnohdy se cítím úplně bezcenná. Díky tomu, že po mě pořád někdo chtěl, abych byla štíhlejší, jsem si myslela, že nejsem tak dobrá, jak jsem ve skutečnosti byla.“

„Už když mi bylo snad 11 nebo 12, řekli mi producenti show "Good Times“, že bych měla držet dietu. Když se zpětně na tu show dívám, nezdá se mi, že bych byla oplácané dítě. Někdo dokáže hloupé poznámky přejít, jiný se jimi trápí. A to byl můj případ," pokračuje Janet Jackson.

Zpěvačka také věří, že je zřejmě na jídle závislá, protože většinu problémů ve svém životě řeší přejídáním.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.