„Chtěla bych mít nohy jako Fergie,“ řekla v Medúze Ewa Farna | ABradio.cz

„Chtěla bych mít nohy jako Fergie,“ řekla v Medúze Ewa Farna

Držitelka Anděla za rok 2010 Ewa Farna neobdivuje zpěvačku Black Eyed Peas jenom jako kolegyni, ale taky jako ženu. „Fergie je úžasná po všech stránkách. Kdybych měla její nohy, pořídím si i ty její šortky,“ prohlásila Ewa poté, co jí moderátorka Medúzy Klára Vytisková pustila videoklip ke skladbě Beautiful Dangerous, který Fergie nahrála společně se Slashem.

Pochvalně se Ewa vyjádřila i další ikoně současné pop music, zpěvačce Lady Gaga. Od té si prý na internetu nejčastěji pouští unuplugged verze jejích skladeb, které Gaga nahrává sama s pianem na svých koncertech. „Na tom je nejlíp vidět, že její písničky jsou v jádru hodně silné a skvělé. Akorát bývají často zaranžované do podoby, která už mi potom úplně nevyhovuje,“ řekla Ewa, která v Medúze sama zazpívala unplugged verzi svého singlu Maska a pohovořila o tom, jak se s Tomášem Klusem připravuje na moderování letošních cen Anděl.

Ve čtvrté letošní Medúze, kterou můžete sledovat v premiéře ve čtvrtek 17. února v 18.25 na ČT2, vás ale čekají i nové videoklipy od Christiny Aguilery, novozélandských The Naked And Famous a královehradeckého dua Dva.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.