Nové album Radiohead bude od soboty ke stažení na internetu

Netrpělivě očekávané osmé album britských alternativních rockerů Radiohead „The King of Limbs“ bude možné od soboty 19. února stáhnout na internetu.

Podle kvality vybraného formátu za něj zaplatíte 7 nebo 11 Eur (v přepočtu tedy přibližne Kč 170,–, resp. 267,–). Slavný band, který vystoupil v roce 2009 také v Praze, to oznámil na svých oficiálních internetových stránkách.

V roce 2007 vyvolala čtveřice Radiohead nadšení fanoušků, když své sedmé album In Rainbows nabídla jako první rockový band po internetu za cenu, kterou si určovali samotní zájemci. Kapela se může o způsobu prodeje své muziky sama rozhodovat, protože nemá smlouvu s žádnou nahrávací společností.

Tentokrát skupina stanovila cenu, levnější pro formát MP3 a dražší pro WAV. Od 9. května si budou moci uživatelé internetu koupit i zvláštní verzi nejnovějšího alba za 36 nebo 39 Eur. Bude obsahovat CD, dva vinyly, audio seznam, několik velkých ilustrací, 625 malých ilustrací a to všechno ve specálním obalu.

Radiohead strávili v nahrávacím studiu několik měsíců a až doteď se k obsahu nové kolekce nevyjádřili, což vyvolalo zvědavost fanoušků a odborné kritiky. „Děkujeme za vaši trpělivost,“ uvedli na svých internetových stránkách.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.