Už zítra zavítají do pražské Rock Café Attack Attack! | ABradio.cz

Už zítra zavítají do pražské Rock Café Attack Attack!

  • Už zítra zavítají do pražské Rock Café Attack Attack! Fotogalerie (3)
    • 09.02.2011
    • Tisk

    Již ve čtvrtek 10. 2. budeme mít možnost shlédnout v pražském Rock Café velmi originální…

    Sdílejte článek:

Již ve čtvrtek 10. 2. budeme mít možnost shlédnout v pražském Rock Café velmi originální a svérázné pojetí moderní hudby…navíc se bude jednat o takřka přímou konfrontaci dvou kapel se stejným názvem (přesněji řečeno lišícím s pouze nepatrně rozdílnou interpunkcí).

Po welšských ATTACK! ATTACK!, kteří v Praze hráli koncem listopadu, máme totiž možnost nyní shlédnout vystoupení ATTACK ATTACK! z Columbusu ve státě Ohio.

Na rozdíl od britských kolegů, jejichž hudba se i přes punkové kořeny přece jen konzervativněji drží zaběhnutých rockových klišé, baví tyto Američany hodně experimentovat, a tak se do své tvorby, původně vycházející z post-hardcore a screama, nerozpakují montovat jak brutální metalové pasáže, tak i syntezátorové vyhrávky a další elektronické elementy, připomínající spíše rave či house music. Pro fanoušky kapel jako We Came As Romans, Asking Alexandria nebo Enter Shikari je koncert Attack Attack! povinností, pro ostatní pak určitě výbornou příležitostí zařádit si a skvěle se pobavit. A to navíc v prostoru tak dlouho zapovězeném pro podobné kalby a šílenosti – v dolním sále pražského Rock Café.

Vstupenky seženete u Ticketportalu za 288,– CZK.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.