Rob Zombie začne na jaře točit pátý film

  • Rob Zombie začne na jaře točit pátý film Fotogalerie (16)
    • 07.02.2011
    • Tisk

    Rob Zombie začne točit svůj v pořadí pátý film „The Lords Of Salem“ už teď na jaře. Oznámila…

    Sdílejte článek:

Rob Zombie začne točit svůj v pořadí pátý film „The Lords Of Salem“ už teď na jaře. Oznámila to v tiskové zprávě agentura Alliance Films, která vše producentsky zaštítí.

Rob Zombie filmovou novinku napsal a bude ji také režírovat. Děj se má odehrávat v současném Salemu, kde obyvatele překvapí démonická návštěva z čarodějnického sletu, který se konal před třemi sty lety.

Čtyři předchozí Zombieho filmy byly zařazeny do šuplíku k hororům. Ten nový má mít spíš nádech nadpřirozena. Chystaný snímek má tak být od těch předchozích výrazně odlišný.

Loni Rob Zombie řekl serveru Billboard, že k napsání příběhu se inspiroval ve svém mládí, jež prožil v Massachusetts. Už tehdy ho fascinovaly čarodějnice. Cestu k nim mu otevřel školní výlet do salemských muzeí plných čarodějnich a magie.

The Lords Of Salem si producentsky vezme na starost stejný tým lidí, který spolupracoval např. na filmech Paranormal Activity, na hororech z dílny původního režiséra Saw Jamese Wana i na Rain Manovi režiséra Barryho Levinsona.

Jen připomeňme, že předchozí Zombieho filmy jsou tyto: House Of 1000 Corpses (2003), The Devil's Rejects (2005), Halloween (2007) a Halloween II (2009).

Co se týče hudebních aktivit, Rob Zombie strávil velkou část loňského roku na turné k zatím poslední desce Hellbilly Deluxe 2. Letos v létě mimo jiné vystoupí s kapelou na několika evropských festivalech.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.