Cartonnage pokřtí v březnu novou desku | ABradio.cz

Cartonnage pokřtí v březnu novou desku

Electro-popové duo Cartonnage alias zpěvačka Vanda Choco a producent Armin Effenberger v těchto dnech intenzivně dokončují své třetí album. Novinka „I'm Not Your Computer“, kterou na podzim předznamenal pilotní singl Electro Gastronomique, vyjde na první jarní den 21.března a k zakoupení bude jak na CD tak v digitální podobě.

„I'm Not Your Computer bude pokračováním našeho synth-popového příběhu. Synt'áky, drum machiny, samplery, vokodéry a jiné hračky nám celý tři roky dělaly společnost. Byly chvíle, kdy se nám plkalo parádně a tyto okamžiky jsme zaznamenali. V electronické hudbě je čas i prostor, si s těmito hračkami povídat a poznávat je. Jsou vesmírný, stejně jako sexy.“ přibližují novinku Cartonnage, kteří k jejímu vydání plánují do rozhlasového a televizního éteru vypustit nový singl a videoklip.

Jen týden po vydání, přesně 29.března, ji skupina představí a slavnostně pokřtí na koncertě v Paláci Akropolis, kde se v říjnu zaskvěla famózní audio-vizuální show na přehlídce nových technologií Akropolis Multimediale. A obdobný zážitek slibují Cartonnage návštěvníkům zprostředkovat i tentokrát. O silný vizuální vjem se postará nejen „vyšperkovaná“ projekce z dílny Vj–ky Deji a Romana Duška, neotřelé kostýmy, do kterých Vandu Choco opět oblékne Josef Čechota, ale také taneční doprovod dlouholeté přítelkyně a spoluautorky textů Cartonnage – Carli Jefferson, která v minulosti působila v populárních Stomp.

Vstupenky jsou k dostání v pokladně Paláce Akropolis a v distribuční síti Ticketpro, v předprodeji za 150,– Kč a na místě za 180,– Kč.

Více na www.palacakropolis.czwww.ticketpro.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.