Sunshine vydají v dubnu desku se zahraničním hostem

Přesně dva roky od poslední desky MGKK Telepathy plánují Sunshine další emisi. Nezůstalo samozřejmě jenom u plánů, ale kapela s prvním pracovním dnem nového roku obsadila studio Sono Records nedaleko Prahy a společně s producentem Dušanem Neuwerthem začala pokládat sonické základy nového alba, které by mělo vyjít ve spolupráci Sony Music a Soundmachine na začátku dubna 2011.

Tomu ale budou předcházet další nahrávací sessions v Praze a následně v berlínském studiu Nuphobia, kde vznikaly už i části MGKK Telepathy. Sunshine na zatím bezejmennou desku vybrali deset věcí a zvěsti z okolí kapely mluví o tom, že tentokrát vyhrají kytary nad elektronikou a taneční groove nahradí opět temnota a retrospektiva v notně upgradovaném hávu. Nebo bude všechno naopak, kdo ví. Další z věcí, která visí ve vzduchu, je hostování Justina Pearsona (The Locust, Holy Molar, Swing Kids, Crimson Course, Head Wound City, Some Girls, All Leather, atd.) v jednom z tracků. Co bude dál, nikdo neví, ale jedno je jisté – Sunshine letos porodí dalšího potomka!

foto: Tomáš Třeštík

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.