Joey Jordison zmizel při koncertě z pódia kvůli tinitu | ABradio.cz

Joey Jordison zmizel při koncertě z pódia kvůli tinitu

  • Joey Jordison zmizel při koncertě z pódia kvůli tinitu
    • 01.02.2011
    • Tisk

    Joey Jordison se omluvil fanouškům a vysvětlil, proč z ničeho nic utekl minulý týden…

    Sdílejte článek:

Joey Jordison se omluvil fanouškům a vysvětlil, proč z ničeho nic utekl minulý týden z pódia při koncertě Murderdolls ve francouzském Bordeaux.

Jeden z nejlepších a zároveň také asi nejvytíženějších bubeníků současnosti, který hraje se Slipknot a Robem Zombiem na bicí a v Murderdolls je jedním z kytaristů, při koncertě s poslední zmíněnou kapelou ve skladbě „Twist My Sister“ najednou odhodil kytaru směrem k bubenické sadě a utekl z pódia.

Joey Jordison se ještě zkusil jednou na pódium vrátit a pokračovat v koncertu, ale nevydržel dlouho. Kapela včele s Wednesdayem 13 tak bordeauxký koncert dokončila jen s jednou kytarou.

„Chci vysvětlit, co se přesně stalo,“ napsal pozdeji Jordison. „Už dva roky mám tinitus. Protože je hodně silný, dost to občas bolí.“

Dále Joey Jordison, který je známý tím, že není zrovna nejklidnějším člověkem, dodal: „Tu noc v Bordeaux bylo pískání v mých uších extrémní. Chtěl jsem se vrátit a odehrát koncert co nejlíp, jak umím. Ale kvůli technickým problémům a echu v odposleších se to opravdu nedalo vydržet.“

Jordison se omluvil fanouškům s tím, že jeho chování zeznamenalo, že by si jich nevážil. Také doufá, že návštěvníci onoho koncertu situaci pochopí.

Tinitus je poškození sluchu, které způsobuje silné pískání v uších. To může až bolet a vytvářet nepříjemný tlak v hlavě. Trpí jím například také Myles KennedyAlter Bridge nebo český katarista Michal Pavlíček.

Slipknot – Spit It Out

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.