V březnu dorazí do Čech král Amnesie Sven Vath | ABradio.cz

V březnu dorazí do Čech král Amnesie Sven Vath

  • V březnu dorazí do Čech král Amnesie Sven Vath Fotogalerie (3)
    • 29.01.2011
    • Tisk

    Nacházíme se v Baleárském souostroví a je krátce před polednem. Ve stínu slunečníku…

    Sdílejte článek:

Nacházíme se v Baleárském souostroví a je krátce před polednem. Ve stínu slunečníku tančí pán a okolo něj mrak zhypnotizovaných lidí. Tepavý beat s groovy basou nutí všechny kroutit boky či zvedat ruce nad hlavu. Koná se zde další z proslulých after parties a ten pán, co si před chvílí dal vinyl na hlavu jako kšiltovku, se jmenuje Sven Vath.

Na Ibize dal o sobě poprvé vědět v roce 1986, již jako uznávaný pán parties světového formátu. A jen co si šokovaní tanečníci začali po celém ostrově šeptat jméno toho elegantního blázna, Sven se vrací na svou základnu ve Frankfurtu, aby odpálil projekt The Off. Lehce úchylným hlasem zpívá „Electrica Salsa – Baba Baba“, roztancuje všechny důchodce a zboří nejen německé hitparády. Slavné Léto lásky na Ibize má však teprve přijít…

Zajímá vás víc? Tak jděte na PartyPlanet.cz!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.