Robbie Williams poskytnul své skladby muzikálu

  • Robbie Williams poskytnul své skladby muzikálu Fotogalerie (11)
    • 27.01.2011
    • Tisk

    Britský zpěvák, který se proslavil nejprve jako člen boybandu Take That, ale později i v rámci vlastní sólové dráhy, podepsal smlouvu s tvůrci nového muzikálu. Hrát se bude v Londýně a právě probíhá výběrový proces, ze kterého vzejde divadelní Robbie.

    Sdílejte článek:

Robbie Williams je podle zdroje z jeho okolí velkým fanouškem muzikálů a je mu ctí, že tvůrci připravují jeden právě o něm.

Muzikál čerpající ze života Robbieho Williamse slibuje drama. Nabídne příběh cesty ke slávě s Take That včetně Robbieho dramatického odchodu z kapely v roce 1995. Nebude chybět ani část, která má popisovat jeho sólovou kariéru a úspěchy (několik cen Brit Awards).

Jak známo, šestatřicetiletá popová hvězda byla několikrát na léčení. Tam se Robbie Williams dostával ze závislosti na alkoholu a drogách. Loni v létě se oženil s herečkou Aydou Field, která prý vnesla do jeho života určitou stabilitu.

Robbie Williams svůj nový stav komentoval: „Život v manželství je úžasný, mám-li být upřímný, fakt je. Začínám si na to zvykat. Samozřejmě jsem ale k tomu musel postupně dospět. Život je jiný. Samozřejmě si dál neseme hříchy z minulosti. A těch u mě nebylo málo, ale je fajn být členem týmu.“

Robbie Williams – Millenium

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.