Jason Mraz se po nedávných zásnubách brzy ožení | ABradio.cz

Jason Mraz se po nedávných zásnubách brzy ožení

  • Jason Mraz se po nedávných zásnubách brzy ožení Fotogalerie (4)
    • 21.01.2011
    • Tisk

    Jason Mraz požádal svou přítelkyni, zpěvačku Tristan Prettyman, na štědrý den o ruku a …

    Sdílejte článek:

Jason Mraz požádal svou přítelkyni, zpěvačku Tristan Prettyman, na štědrý den o ruku a už teď šťastný pár snová plány na co nejdřívější svatbu. Fanoušci se o plánech páru dozvěděli, jak jinak, než přes Twitter.

Jason Mraz na svůj profil 24. prosince napsal jen dvě slova: „Řekla ano.“

Jeho nynější snoubenka Tristan Prettyman pak na tom svém: "skvělé! Pane bože! Muž mých snů! Na celý život!

Pár tedy zakončil minulý rok příjemnými zprávami. V jeho průběhu měl ale plnou hlavu starostí. Zpěvačce Tristan Prettyman totiž lékaři našli polyp na hlasivkách. Musela proto svou hudební kariéru okamžitě přerušit a nevypadá to, že by se v nejbližší době znovu mohla vrátit na pódia.

Jason Mraz věnoval rok 2010 práci na čtvrtém studiovém albu. Oficiální název desky ještě oznámen nebyl, ale už v srpnu se zpěvák zmínil, že by ho rád pojmenoval The Love Album.

Loni Jason Mraz prakticky nevystupoval. Pro letošní rok má zatím naplánované čtyři koncerty v Brazílii, kam se podívá už příští měsíc. Kvůli tamním fanouškům se dokonce začal učit portugalsky.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.