The Strokes pojmenovali desku a vybrali první singl | ABradio.cz

The Strokes pojmenovali desku a vybrali první singl

The Strokes pojmenovali své nadcházející album a stanovili termín, kdy jejich čtvrtý studiový počin vyjde. Stejně tak vybrali už také pilotní singl z očekávané novinky.

Novinková deska The Strokes se tedy bude jmenovat Angels a vyjde 21. března letošního roku. Jako první singl k desce byla vybrána skladba „Undercover Of Darkness“.

Magazínu Rolling Stone The Strokes prozradili i názvy některých dalších písní: „Taken For A Fool“, „Life Is Simple“, „Machu Picchu“, „Radio Minor Madness“ a „Call Me Back“.

Kytarista Albert Hammond, Jr. vysvětlil název alba: „Přesně vystihuje, jaká ta deska je. Pochází od pěti různých lidí.“

„Life Is Simple“ je jedinou skladbou na desce, která zůstala z nahrávacích dní s producentem Joem Chiccarellim. The Strokes se totiž následně rozhodli, že budou točit v Hammondově vlastním studiu a produkci si pohlídají sami.

Nová deska bude prvním vydaným albem od roku 2006, kdy vyšlo CD First Impressions Of Earth.

Kytarista Nick Valensi dodává: „Nechci dělat album jen každých pět let. V téhle kapele jsem strašně rád a je to záležitost budoucí kariéry.“

The Strokes – Hard To Explain

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.