Představujeme naše nové radio! RFX Reggae Radio | ABradio.cz

Představujeme naše nové radio! RFX Reggae Radio

  • Představujeme naše nové radio! RFX Reggae Radio
    • 18.01.2011
    • Tisk

    Včera se „narodil“ nový člen rodiny ABradio.cz…

    Sdílejte článek:

Dne 17.1.2011 spatřilo světlo internetového světa 1. české reggae rádio. Rádio vytvořili společně s www.abradio.cz profíci na slovo vzatí z pražské dancehall DJ crew Roccaflex.

Program rádia je specializovaný na uvolněnou karibskou muziku především z Jamajky. K poslechu je současný dancehall, reggae a jejich příbuzné styly jako jamajské ska, rocksteady, rub-a-dub a old school ragga a také špetka hiphopu. Kromě jamajských umělců na RFX Reggae Radiu uslyšíte i interprety z České republiky. Mezi nonstop 24 hodinovým přísunem songů jsou k nalezení i mixtapy předních českých dancehall a reggae DJs, výjimkou však nejsou mixy i od DJs ze zahraničí. V brzké době se v programu začnou objevovat i live show moderatorů a djs, kde se posluchači dozví více o dancehall a reggae kultuře, a to jak o světové, tak i o té domácí. Dále vás čekají informace o parties, koncertech, drby z kuloárů a hosté.

RFX Reggae Radio je pro všechny, kteří májí rádi pohodovou houpavou hudbu plnou pozitivní energie. A na tu správnou vlnu se naladíte na www.abradio.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.