Trent Reznor získal zlatý glóbus za hudbu k The Social Network

  • Trent Reznor získal zlatý glóbus za hudbu k The Social Network Fotogalerie (4)
    • 18.01.2011
    • Tisk

    Trent Reznor, frontman Nine Inch Nails slaví úspěchy i u filmu. Při nedělním udělování…

    Sdílejte článek:

Trent Reznor, frontman Nine Inch Nails slaví úspěchy i u filmu. Při nedělním udělování Zlatých glóbů získal společně s Atticem Rossem cenu za nejlepší originální filmovou hudbu. Soundtrack složil ke snímku The Social Network o dnes snad nejpoužívanější a nejoblíbenější sociální síti Facebook. „Socální síť“ získala zlaté glóby celkem čtyři.

Trent Reznor se v děkovačce vyjádřil v tom smyslu, že před rokem by ho ani nenapadlo, že by někdy mohl dělat filmovou hudbu. I když už před řadou let ho s nabídkou oslovil David Fincher, kterého tehdy Reznor odmítnul. Prý na to ještě nebyl dost zralý, nebyla správná doba.

The Social Network je podle Trenta Reznora nikoliv o Facebooku, ale o kreativitě a návaznostech, o lidech.

Reznorovi se v poslední době prostě daří. Minulý týden dokonce připustil, že jeho Nine Inch Nails by mohli znovu začít koncertovat.

Nine Inch Nails – Right Where It Belongs

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.