Skupina Olympic má zbrusu nové internetové stránky | ABradio.cz

Skupina Olympic má zbrusu nové internetové stránky

Skupina Olympic si k 50. výročí založení kapely nadělila jako malý dárek zbrusu nové internetové stránky.

Tato 3. generace webu bere v potaz moderní technologie a přináší fanouškům širokou škálu možností, které mohou na stránkách využít. Nejvýraznějším prvkem kromě vzhledu je nová sekce video, kde již v současné době mohou fandové najít různé reportáže, videoklipy, záznamy z koncertů či různé křty alb. Videa budou průběžně doplňována o další klipy a záznamy z koncertů, mezi něž bude i patřit velmi žádaný záznam z vystoupení z pražského klubu Futurum.

Další výraznou novinkou je internetový kalendář, kde jsou přehledně vidět všechna vystoupení včetně informací o předprodejích a místech konání. Návštěvníci stránek mají možnost poslouchat i vlastní Rádio Olympic, které hraje nepřetržitě celý den olympické skladby a které již brzy oslaví dva roky fungování. Stránky jsou také propojeny se sociálními sítěmi a Olympic najdete nejen na Facebooku či Twitteru. Fotoreporty z různých vystoupení jsou k dispozici ve Fotogalerii, pozadí na plochu či rozhovory s kapelou či různé skladby v MP3 zase v sekci Ke stažení. A o tom všehttp://www­.abradio.cz/ad­min/index.php?mo­dule=magazine­Article&locales_id=1&ac­tion=addm mohou fanoušci diskutovat mezi sebou v hojně navštěvované diskusi, kde často narazíte i na členy kapely, kteří se aktivně zapojují do dění. Takto například vznikl playlist na klubová vystoupení ve Futuru, který kapela sestavila na základě přání návštěvníků diskuse.

A na závěr malá rada: s nástupem velkých displejů jsme se rozhodli opustit nízká rozlišení pro malé monitory. Což znamená, že abyste si správně web vychutnali, je zapotřebí mít minimální rozlišení 1280*1024 (normální monitor) nebo 1360*768 (širokoúhlé monitory). Čím vyšší, tím samozřejmě lepší. Pokud by se vám web nezobrazoval správně, vyprázdněte si pamět prohlížeče (CTRL+F5).

Olympic se těší na vaši návštěvu na http://www.bestia.cz/olympic/cs/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.