Eddie Stoilow rozjedou pražské koncerty festivalu Benátská noc

Lednovým koncertem skupiny Eddie Stoilow se rozjíždí pražské koncerty festivalu Benátská noc v Hard Rock Café.

Koncerty kapel, které hrály nebo budou na letošním 19.ročníku festivalu Benátská noc (29.7.-1.8.2011), odstartují letošní zahřívací kolo festivalu. Netradičně však místo Malé Skály – v pražském Hard Rock Café.

Už v úterý 25.ledna vystoupí stále populárnější kapela Eddie Stoilow, která právě ohlásila příchod nového CD naplánovaného na březen. Během vystoupení určitě zazní i jejich velké hity loňského roku ( Hey You, Floating, apod.), ale i aktuální Frozen.

Sérii vystoupení – 22.2. Děda Mládek Illegal Band, 16.3. Screamers, 29.4. Škwor (spojené s křestem CD) a 5.5. IMT Smile – uzavře 19.ročník festivalu Benátské noc na přelomu července a srpna 2011.

Festivalový program v malebném prostředí vesničky Malá Skála už zná i první jména vystupujících: Lucie Bílá, Chinaski, Kryštof, Katka Knechtová, Aneta Langerová, Divokej Bill, Gipsy.cz, Sunflover Caravan a další.

Předprodej vstupenek v síti www.ticketportal.cz. Aktuálně lze koupit cenově velmi výhodné vstupenky na celý festival Benátské noc za pouhých 900,–Kč. Organizátoři tak tradičně vycházejí vstříc skalním fanouškům, ale i novým zájemcům.

Více informací na www.benatskanoc.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.