Nine Inch Nails možná znovu budou koncertovat

Pokud jste nestihli poslední pražský koncert Nine Inch Nails v rámci rozlučkového tour v roce 2009, možná není nic ztraceno…

Trent Reznor totiž bez jakýchkoli podrobností připustil, že by kapelu rád vrátil na pódia.

Nine Inch Nails chtěli dál skládat muziku, ale koncertování už prý měli plné zuby. Teď se zdá, že své stanovisko přehodnotili.

Reznora samotného momentálně zaměstnává hlavně práce na soundtracku k filmu The Girl with the Dragon Tattoo, který se v kinech objeví koncem roku. Frontman Nine Inch Nails si totiž užíval práci na hudbě ke snímku The Social Network, a tak s další nabídkou podobné spolupráce téměř okamžitě souhlasil.

Jeho hlavní kapelou je teď nicméně formace How To Destroy Angels, kde působí také jeho manželka Mariqueen Maandig a Atticus Ross. Vydání prvního alba je v plánu ke konci letošního roku.

Trent Reznor ale varuje, že půjde o úplně jiný materiál, než jaký se objevil na prvním EP How to Destroy Angels: „Byl to výsledek jen několikaměsíčních experimentů. Na EP jsem hrdý, ale přece jen je to první věc, kterou jsme udělali…“

Nine Inch Nails – Only

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.