Norským Apoptygma Berzerk dnes zahřejí publikum Phosgene Girls | ABradio.cz

Norským Apoptygma Berzerk dnes zahřejí publikum Phosgene Girls

  • Norským Apoptygma Berzerk dnes zahřejí publikum Phosgene Girls
    • 10.01.2011
    • Tisk

    V čase po čase, v době potom, co Zemi i Nebesa zahalila dusivá mračna, nebylo…

    Sdílejte článek:

V čase po čase, v době potom, co Zemi i Nebesa zahalila dusivá mračna, nebylo zde ničeho než Temnoty. Nebylo žádného dne.

Nebylo žádné noci. Voda i vzduch se zkazily a smrt převzala vládu nad tímto světem. Příbytky lidí pohltila poušť a jejich úrodná pole se proměnila v pustiny. Ti, kteří přežili, teď mrtvými by si přáli býti. Spoutáni v okovech života, nemohouce se vymanit, cestou nemrtvých zde kráčejí. Nechť jejich jména jsou navždy vymazána z paměti Země i Nebes. Jejich slovem je Phosgene Girls. Síla jejich má čtyři podstaty: První se zve Czernotta a jejím zjevením je oheň. Druhá se zve Schwarzotta a její esence jest nalézána ve vzduchu a plynech. Třetí podstatou je Blackotta, ta se zjevuje v podobenstvích vody a kapalin.Čtvrtá se zve Sunja a její esence jest obsažena v zemi a kovech, je hrozivým protivníkem, jež nepřátele uchvacuje svým drtivým chřtánem. Atributem jejich síly, jež udržuje všechny podstaty v neoddělitelné čtyřjedinosti, je pradávný Toxicmachine. Ten mění oheň v prach země, vzduch v mlhu a vodu v život, jež ohněm je pohlcen a navrácen zpět Zemi i Nebesům.

To je biografie kapely Phosgene Girls, která vystoupí jako support norských EBM hvězd Apoptygma Berzerk na jejich premiérovém koncertě v Lucerna Music Baru. Ten se uskuteční již v pondělí 10.ledna od 20:00.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,– Kč + poplatky, na místě za 400,– Kč.

Více info na:

www.theapboffice.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.