Kylie Minogue plánovala spolupráci s Primal Scream

Australská popová diva Kylie Minogue oslovila Primal Scream, aby pro ni napsali skladbu. Nakonec ale ke spolupráci nedošlo, protože kapela se v tu dobu zrovna potýkala s problémy…

Jak známo, Kylie Minogue už dříve hudebně spolupracovala s Nickem Cavem či Manic Street Prachers.

Frontman Primal Scream Bobby Gillespie poznamenal: „Potkali jsme se s ní celkem dvakrát – poprvé při focení a pak přišla na náš koncert v Austrálii. Byla okouzlující. Myslím, že chtěla, abychom pro ni napsali píseň a natočili ji s ní. Ale v té době jsme měli problém složit vůbec nějaké skladby sami pro sebe, takže k tomu nedošlo.“

Primal Scream, kteří byli vždy známí tím, že hodně pili a užívali drogy, slaví čtvrtstoletí od vydání prvního singlu „All Fall Down“. Že vydrželi tak dlouho, je pro ně samotné velkým překvapením.

Na dotaz magazínu Q, jestli by ho kdy napadlo, že se kapela dočká pětadvacetin, Gillespie odpověděl: "No hlavně mě nenapadlo, že bych mohl po takové době být naživu. Asi jsem nechtěl žít. Vážně. Takže odpověď zní NE. Ale vždycky jsem věděl, že jsme dobří. Brali jsme to vážně. Ne jako půlúvazek, od kterého se člověk vlátí ke skutečné práci.

Kylie Minogue and Nick Cave – Where The Wild Roses Grow

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.