V MeetFactory se bude 15. ledna slavit

  • V MeetFactory se bude 15. ledna slavit
    • 06.01.2011
    • Tisk

    Nastal čas na slavnostní večer plný hudby a zajímavých projektů. Vše proběhne 15. ledna…

    Sdílejte článek:

Nastal čas na slavnostní večer plný hudby a zajímavých projektů. Vše proběhne 15. ledna v MeetFactory! 5. narozeniny si užijete s kapelami, které znáte z našeho playlistu, projekcemi a divadlem! Nezáleží na tom, jestli jste slyšeli první tóny našeho vysílání v éteru, našli si k nám cestu později nebo jestli k vám náš signál dorazil až v digitální etapě. Pojďme se společně bavit ve stylu Radia Wave!

Program začne přesně v 19.30 koncertem domácího projektu Dva. Po jejich nadžánrovém folku se roztočí slovenský Kolowrat, následován projektem Bene & Stratasoul. Nový projekt intelektuálního rappera Beneho aka Peťo Tázoka tak s námi uslyšíte v pražské premiéře! Koncertní show zakončí elektro-noise smršť francouzského dua dDamage. Následně můžete (co vám síly stačí) oslavovat do ranních hodin s djským týmem Radia Wave v sestavě Jakub Joshua Johánek, Blue, Iva 8bitová, Karel Veselý, Maceo, Viktor Mašát, Tomáš Oravec a Jarda Petřík.

Celá oslava nebude zdaleka jen o hudbě! V druhém sále na vás čekají přehlídky studentských filmů iShorts a občanského sdružení Inventura a spolek Radio Ivo svérázně převede rozhlasovou hru do scénické podoby. Zástupci Red Bull Music Academy připraví infosession k následujícímu ročníku a připraveny jsou i projekce videodokumentů, záznamů a reportáží z koncertů s Radiem Wave spojených.

Na narozeninovou oslavu jste všichni zváni zdrama! Přijďte do půl osmé a zapojte se tak do soutěže a odneste si karton Red Bullu v batohu od Horsefeathers! Otevírá se v 19 hodin!

Více informací naleznete na wave.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.