Po celý leden můžete hlasovat v anketě Žebřík 2010

  • Po celý leden můžete hlasovat v anketě Žebřík 2010 Fotogalerie (8)
    • 04.01.2011
    • Tisk

    Tradiční anketa Žebřík 2010 právě startuje svůj už 19. ročník! Výsledky dvouměsíčního…

    Sdílejte článek:

Tradiční anketa Žebřík 2010 právě startuje svůj už 19. ročník! Výsledky dvouměsíčního hlasování, které je rozděleno do dvou kol, budou vyhlášeny první březnový pátek v Plzni pod moderátorskou taktovkou Tomáše Hanáka a Kláry Vytiskové.

V průběhu měsíce ledna máte možnost hlasovat libovolně pro kteréhokoliv ze svých favoritů, a to zasláním sms na tel. číslo 900 06 09 ve tvaru specifikovaném na oficiálních stránkách akce (viz níže). Z tohoto kola vzejde pět nominovaných v deseti kategoriích, kteří budou zveřejněni 1. února. O definitivních vítězích se pak bude rozhodovat až do konce února.

V domácí části ankety lze kromě českých a slovenských interpretů uvádět také zahraniční umělce dlouhodobě působící v ČR a SR. Obsahuje kategorie Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Hudební DVD, Film a Průser roku.

Stejné rozdělení platí i pro zahraniční část, která má uzávěrku 28. února. Každý hlas bude slosován o hodnotné ceny partnerů Žebříku (pronájem osobního automobilu, hotelové ubytování a večeře, VIP vstupenky na slavnostní vyhlášení a další).

Předání cen se uskuteční 4. března od 20 hodin v Domě kultury Inwest v Plzni. V průběhu pětihodinového programu budou oceněni tři nejlepší umělci v každé kategorii, kteří převezmou sošky z dílny renomovaného výtvarníka Václava Česáka.

Během galavečera, jehož moderování se ujmou Tomáš Hanák a Klára Vytisková, budou k vidění speciální koncertní sety předních tuzemských kapel. Vystoupí např. skupina Sunshine s hostujícím písničkářem Nicelandem, Xindl X, Nightwork.

Mimořádný zážitek slibuje projekt Best of David Koller, který bude průřezem zpěvákovy bohaté kariéry od Jasné páky, přes Lucii, Kollerband až po sólovou dráhu, korunovanou aktuálním albem Teď a tady.

Záznam této události odvysílá 14. března ČT1.

Program akce navíc zpestří soutěž nejlepší hudební fotografie Jam Photo, jejíž vítěze vyhlásí Dan Bárta a Dara Rolins. Navíc odstartuje celoroční projekt určený talentovaným kapelám, kterou pořádá iREPORT, Ochranný svaz autorů a Youtube.

Druhá scéna bude ve znamení hiphopu a taneční hudby v režii předních DJs.

Oficiální after party proběhne ve vyhlášeném plzeň­ském klubu Buena Vista.

www.ireport.cz
www.anketazebrik.cz

Nightwork – Slunce v duši

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.