Rihanna přišla kvůli velkému vytížení o dalšího chlapa | ABradio.cz

Rihanna přišla kvůli velkému vytížení o dalšího chlapa

Rihanna je opět nezadaná. Kráska z Barbadosu a baseballová hvězda Matt Kemp se rozešli po jedenáctiměsíčním vztahu. Hlavním důvodem jeho ukončení byl fakt, že hvězdy na sebe neměly dost času.

Rihanna byla v poslední době maximálně vytížená koncerty v rámci turné na podporu aktuálního alba Loud, zatímco její basketbalista zůstával kvůli svým hráčským povinnostem v Los Angeles.

Zdroj blízký páru uvedl, že šestadvacetiletý Matt byl frustrován tím, jak je kalendář dvaadvacetileté Rihanny nabitý a nezbývá v něm pro něj místo. Vztah těch dvou nicméně prý nikdy nebyl příliš vážný. Matt už nechtěl být „pejskem“, který zpěvačku následuje všude po světě. Chce něco normálnějšího.

Už dříve Rihanna uvedla, že ona a její milý zakouší strasti vztahu na dálku. Řekla: „Je to opravdu složité, protože jsme od sebe moc daleko, máme velmi náročný režim, ale bereme to, jak to je. Jsem zamilovaná a jsem spokojená. Scházíme se jen pár měsíců a svatbu neplánujeme. Takhle nám to oběma vyhovuje.“

Rihanna – Hate That I Love You

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.