Reunion legendárního kvarteta ABBA kvůli královské svatbě | ABradio.cz

Reunion legendárního kvarteta ABBA kvůli královské svatbě

Jedna z původních členek formace ABBA Agnetha Faltskog se rozpovídala o možnosti, že by ABBA ještě jednou vystoupila v originální sestavě v rámci britské královské svatby prince Williama a jeho snoubenky Kate Middleton.

Spekulace o možném reunionu ABBA nejprve přinesl britský tisk. Agnetha Faltskog je následně podpořila vyjádřením pro švédský list The Local, kterému prozradila, že by ráda znovu vystoupila s Bennym, Bjornem a Fridou.

Řekla: „K reunionu by mohlo dojít v rámci nějakého charitativního koncertu například… věřím, že takovou nabídku bychom minimálně zvážili. Rozhodně bychom se ale nedali dohromady kvůli turné jako např. Rolling Stones nebo podobné kapely.“ A dodala: „Nicméně umím si představit, že něco v budoucnu společně podnikneme. Je to ale jen můj pocit, byla by to sranda… Popovídat si o minulosti a vystoupit společně.“

Kdo další by mohl podle médií vystoupit na královské svatbě? Hovoří se také o Eltonu Johnovi či Paulovi McCarteym.

ABBA – Dancing Queen

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.