Alter Bridge vydají v lednu živák na blu-ray disku | ABradio.cz

Alter Bridge vydají v lednu živák na blu-ray disku

Alter Bridge chystají na 11. ledna vydání live DVD na disku blu-ray. Záznam byl pořízen v roce 2008 v Amsterodamu. Tehdy kapela na turné propagovala album Blackbird. Šlo o její první koncertní DVD. K mání bude také live zvukové CD. Na disku se objeví 18 písní, dokument o kapele a fotogalerie.

Alter Bridge vznikli v roce 2004. Kapelu založila kompletní instrumentální sekce Creed se zpěvákem Mylesem Kennedym. V té době dával Kennedy kytarové lekce a po rozpadu své kapely Mayfield Four zvažoval odchod z hudebního průmyslu. Jediný telefonát od Marka Tremontiho (kytaristy) mu ale změnil život.

Kromě toho, že Myles Kennedy vydal už tři desky s Alter Bridge, stal se také dvorním zpěvákem Slashe na jeho turné k propagaci sólového alba. Navíc dostal nabídku ke spolupráci na projektu členů Led Zeppelin s Jimmy Pagem, Johnem Paulem Jonesem a Jasonem Bonhamem. Už dříve se o něm uvažovalo jako o možném frontmanovi Velvet Revolver. Tuto nabídku ale odmítnul kvůli vytížení právě v Alter Bridge.

Alter Bridge jsou stále na turné ke svému nejnovějšímu albu AB III. Po jeho skončení začátkem ledna se Myles Kennedy opět vrátí ke Slashovi a vyrazí s ním na koncertní šňůru, kde budou hosty Ozzyho Osbournea.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.