Ozzy Osbourne je hrdý na své děti po detoxech a s novým tělem

  • Ozzy Osbourne je hrdý na své děti po detoxech a s novým tělem Fotogalerie (17)
    • 28.12.2010
    • Tisk

    Ozzy Osbourne veřejně vyjádřil, jak moc je hrdý na svou šestadvacetiletou dceru Kelly, která…

    Sdílejte článek:

Ozzy Osbourne veřejně vyjádřil, jak moc je hrdý na svou šestadvacetiletou dceru Kelly, která se dostala ze všech závislostí a navíc dokáza během krátké doby zhubnout téměř 24 kilogramů a vypadá teď lépe, než kdy před tím.

„Kelly si vede výborně! Pracuje neskutečně tvrdě. Jak ona, tak její bratr Jack jsou teď skvělí lidé. Nikdo z nás (Ozzy hovoří i za manželku Sharon) nečekal, že se situace takhle změní. Obě děti nevěděly, jak se vypořádat s okolnostmi, a tak se uchýlily k alkoholu a drogám. Ale teď už jsou Kelly i Jack čistí,“ chválí si současný stav Ozzy Osbourne.

A pokračuje: „Jsem na svou dceru hrdý. Ale měl jsem ji rád, i když byla tlustá – kila přece nejsou důležitá. Miluju ji. Mám radost, že je spokojená. Každý mi navíc říká, jak úžasně teď vypadá. Právě pracuje na filmu v New Orleansu. Ani nevím, jaká je její role, neznám podrobnosti.“

Kelly se letos rozešla se svým snoubencem Lukem Worrallem kvůli jeho údajné nevěře. Ozzy prý rozhodně dceři nehodlá radit s výběrem dalšího partnera.

V rozhovoru pro UsMagazine.com Ozzy Osbourne dodal: „…neřeším to. Pokud to nebude špatný člověk nebo nebude dělat špatné věci, bít ji… A, poslouchejte, pokud někdo vztáhne ruku na některou z mých holek, nemusím nic dělat, protože moje žena tam dorazí o čtyři hodiny dřív než já a udělá, co bude třeba.“

Ozzy Osbourne – Dreamer

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.