Znovuzrození System of a Down potvrzují evropské koncerty

  • Znovuzrození System of a Down potvrzují evropské koncerty Fotogalerie (3)
    • 27.12.2010
    • Tisk

    Francouzské rádio minulý měsíc informovalo o tom, že se v Paříži uskuteční koncert System…

    Sdílejte článek:

Francouzské rádio minulý měsíc informovalo o tom, že se v Paříži uskuteční koncert System of a Down. Kapela, která se opět dala dohromady nedávno zveřejnila deset koncertů po Evropě pro rok 2011.

Na webovkách System of a Down se píše: „Ahoj všem, s radostí oznamujeme, že System v roce 2011 odehrají několik koncertů.“

Vzkaz pro fanoušky pokračuje: „Všem děkujeme za loajalitu a podporu, nejen co se týče System of a Down, ale také našich sólových aktivit. Neplánujeme žádné monstrózní záležitosti. Tyto koncerty odehrajeme jen proto, že znovu chceme hrát spolu jako kapela a chceme hrát pro vás, naše skvělé fanoušky. Těšíme se na vás!“

Termíny turné jsou vypsány na měsíc červen 2011 a zahrnují Německo, Francii, Švýcarsko, Velkou Británii, Švédsko, Rakousko a Finsko.

System of a Down – Arials

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.