Jacksonův Neverland se stane prestižní školou pro talenty | ABradio.cz

Jacksonův Neverland se stane prestižní školou pro talenty

  • Jacksonův Neverland se stane prestižní školou pro talenty
    • 27.12.2010
    • Tisk

    Slavný ranč Michaela Jacksona Neverland poslouží jako škola pro mladé muzikanty. Společnost…

    Sdílejte článek:

Slavný ranč Michaela Jacksona Neverland poslouží jako škola pro mladé muzikanty. Společnost Colony Capital, která se stala vlastníkem kalifornského areálu o rozloze 2 800 akrů před smrtí popového krále v červnu 2009, tu chce zřídit institut pro výuku talentů napříč nejrůznějšími hudebními žánry.

Mělo by jít o podobný model, jakým je prestižní škola umění Juilliard' v New Yorku, kde vyučují tanec, herectví i hudbu.

Před započetím prací na přestavbě a rekonstrukci ještě musí Colony Capital získat povolení Santa Barbara County a také svolení správce dědictví k užití zpěvákova jména. Institut by tedy měl nést jméno Michaela Jacksona.

Neverland založil Michael Jackson už v roce 1987 s cílem vybudovat „ráj pro děti“ se zoologickou zahradou a atraktivním vyžitím.

V roce 2003 král popu místo opustil. Stalo se tak poté, co byl obviněn ze zneužívání dětí. O dva roky později byl zproštěn všech obvinění.

Michael Jackson – Thriller

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.