Michal Pavlíček vydává nové CD s názvem Srdeční záležitosti

Michal Pavlíček vydává po dvou letech nové 3 CD s názvem Srdeční záležitosti.

Po dvou letech od vydání Beatové síně slávy Michala Pavlíčka /double platinové DVD, CD, cena Anděl/, které obsahovalo průřez jeho tvorby od legendárního Pražského Výběru, Stromboli, BSP až po Big Heads, přichází Pavlíček s novým projektem Srdeční záležitosti. Toto jeho dlouho avízované 3 CD obsahuje 33 skladeb, které zobrazují Pavlíčka v jeho širokém autorsko-interpretačním spektru od tvrdého rocku, fusion „kytarovek“, přes akustické balady až po symfonické polohy.

Jak Pavlíček sám říká: „Vnímám hudbu jako ničím neohraničený pocit a toto 3 CD je takové mé srdeční menu.“ K Pavlíčkově výpovědi se připojili svými texty Jan Sahara Hedl, Petr Kolečko, Jiří Pokorný a Jáchym Topol.

Vedle rytmiky M. Meiera a M. Ivana si pozval i několik hostů, např B. Basikovou, M. Načevu, R. Škarohlída, M. Cimfeho a další. V několika skladbách zazní i symfonický orchestr a sbor Pražské konzervatoře.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.