V úterý zazní v Roxy i nové skladby od Tata Bojs

  • V úterý zazní v Roxy i nové skladby od Tata Bojs Fotogalerie (1)
    • 12.12.2010
    • Tisk

    Poslední letošní koncert skupiny Tata Bojs se odehraje v pražském klubu Roxy v úterý 14.prosince.

    Sdílejte článek:

Poslední letošní koncert skupiny Tata Bojs se odehraje v pražském klubu Roxy v úterý 14.prosince.

Celý program bude v případě Tata Bojs speciální tím, že nebude ničím speciální. Po dlouhých letech tak Praha zažije klasický klubový koncert skupiny, kde prostor dostanou v prvé řadě zásadní hity.

S jistou dávkou nadsázky lze označit celý večer jako pražskou derniéru současného programu Tata Bojs. Důvodem je plánované vydání nového alba na jaře 2011 a tak příští koncertní zastávka v Praze již představí i novinky z chystaného alba. „Možná to vypadá jako pokus o vtip, když chceme udělat koncert speciální tím, že na něm nebude nic speciálního. Když si ale proberu archiv našich pražských koncertů v posledních pár letech, tak je opravdu těžké na nějaký „obyčejný“ narazit. Tak doufáme, že teď nenarazíme.“, vzkazuje Mardoša. „A když, tak jedině na vlnu nadšení…:) Myslím, že pro nás bude hodně příjemný a osvobozující si zase po dlouhý době přijít do klubu "jenom“ zahrát a nestresovat se tím, jestli někde nevypadl timecode nebo nespadla projekce. Možná se před koncertem i klidně vyspím…", dodává Milan Cais

Ovšem na malý vánoční dárek fanouškům přeci jen dojede. A to, kdy po dlouhých měsících zazní 1 až 2 novinky Tata Bojs z připravovaného alba, jehož vydání je očekáváno na jaře příštího roku.

Vstupenky v obvyklých předprodejích za 250,– (+ poplatky) a za 300,– Kč na místě

Více informací na :

http://www.facebook.com/…/91562030507

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.