Tatéři pro dobrou věc na akci Pohádkový pomeranč 2010

  • Tatéři pro dobrou věc na akci Pohádkový pomeranč 2010 Fotogalerie (5)
    • 09.12.2010
    • Tisk

    Pohádkový pomeranč je unikátní benefiční akce s tradicí od roku 2007, která má za úkol…

    Sdílejte článek:

Pohádkový pomeranč je unikátní benefiční akce s tradicí od roku 2007, která má za úkol pomoci dětem a pobavit dospělé. Tatéři předních českých studií tetují na pomeranče pohádkové postavičky, které si můžete vydražit a přispět tak na dobrou věc – provoz jednoho z kojeneckých ústavů nebo jiných zařízení pro životem znevýhodněné děti.

Divoké rokenrolové večírky, zábavná dražba a dobré úmysly tetované komunity vždy přilákaly slušnou řádku lidí a organizátoři doufají, že uspořádají ještě nespočet dalších úspěšných ročníků.

Čtvrtý ročník benefiční akce Pohádkov pomeranč se koná už dnes v pražském klubu Rock Café. Začátek je v půl sedmé večer a vstup je zdarma.

K poslechu a tanci zahrají rokenroloví Slapdash Rocka…billy a Twisted Rod. Jako doprovodný program jsou připraveny nejen pijácké soutěže, tombola o ceny i tanečnice u tyče.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.