V Akropoli odstartovala závěrečná část turné Toxique | ABradio.cz

V Akropoli odstartovala závěrečná část turné Toxique

Letošní podzim byl pro Toxique velmi rušný. Vyšla jim druhá deska nazvaná Outlet People, po které je pojmenované i celé turné. To začalo už v říjnu a skončí 17.prosince koncertem v Hořovicích.

A protože vzbudilo velký zájem, tak už skupina plánuje jeho jarní pokračování…. Nicméně tradiční vánoční koncert v pražské Akropoli (1.12.) si jako každý rok Toxique připravili velmi pečlivě. Jen byl letos pozměněn design podia, zcela v jejich novém stylu. Přesto bylo pod futuristickým stromkem připraveno hodně dárků pro fanoušky, kteří v hojném počtu i přes nepřízeň počasí dorazili. „Konečně jsme si zahráli na „Ježíšky“ a rozdali dárky všem fanouškům, kteří měli dost odvahy na to, aby se za námi vydali sněhovou bouří. Moc všem děkujeme za skvělou tečku za naším Outlet People Tour 2010“ dodávají Toxique. Více informací na www.toxique.cz.

Zbývající koncerty Outlet People Toxique Tour 2010:

4.12. Plzeň/Buena Vista

17.12. Hořovi­ce/Klub Labe
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.