Hvězdy jako Lady Gaga či Alicia Keys dočasně opouštějí Twitter | ABradio.cz

Hvězdy jako Lady Gaga či Alicia Keys dočasně opouštějí Twitter

Celá řada hudebních, filmových i sportovních hvězd se dobrovolně rozhodla, že na nějakou dobu vynachají svou účast na veškerých sociálních sítích. Nebude to ale navždy. Dělají to pro charitu.

Chtějí tak podpořit charitativní snahy organizace AIDS charity – Keep a Child Alive, kterou z velké části vede Alicia Keys. Na sociálních sítích začnou znovu být aktivní poté, co se podaří vybrat 1 milion amerických dolarů.

Aktuální kampaň mají zviditelnit také „last tweet and testament“ videa, která se objeví v reklamách. Na jejich konci uvidíte konkrétní osobnosti světového showbusinessu v rakvích – záběry mají reprezentovat jejich „digitální smrt“.

Aliciu Keys budou v rámci kampaně následovat její manžel Swizz Beatz, hollywoodské krásky Kim a Khloe Kardashian, Usher, Lady Gaga, Justin Timberlake, Jennifer Hudson, Ryan Seacrest, Elijah Wood a Serena Williams. Spuštěna bude už zítra, ve středu 1. prosince, kdy si připomeneme Světový den AIDS.

Alicia Keys s potěšením konstatovala, že všechny známé tváře s účastí okamžitě souhlasily poté, co je oslovila a vysvětlila jim myšlenku a cíl chystané kampaně.

Leigh Blake, který je prezidentem a spoluzakladatelem charitativní organizace, dodal: „Chceme lidi motivovat k zamyšlení: Proč nás výrazně dokáže zasáhnout smrt nějaké celebrity a miliony umírajících lidí ze světa, jehož jsme součástí, nás zanechávají chladnými?“

Lady Gaga podle něj může pomoci snad ze všech nejvíc. Její Twitter profil totiž sleduje přes 7 milionů 200 tisíc fanoušků.

Alicia Keys – Fallin

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.