Britští trip-hopoví mistři Portishead plánují čtvrté album | ABradio.cz

Britští trip-hopoví mistři Portishead plánují čtvrté album

  • Britští trip-hopoví mistři Portishead plánují čtvrté album Fotogalerie (12)
    • 30.11.2010
    • Tisk

    Po desetileté odmlce přichází formace Portishead už s druhým příjemným překvapením. Jak potvrdil ve vysílání rádia BBC 6 kytarista Adrian Utlev, začne se pracovat na následovníkovi třetího počinu skupiny příznačně nazvaného „Third“ z roku 2008.

    Sdílejte článek:

Za Portishead se vyjádřil: „Právě dokončujeme projekty, kterým se věnujeme samostatně, a pak začneme psát nový materiál. Sice nejprve poněkud odděleně, ale později si na to sedneme také pohromadě. Těším se.“

Utlev také vzkázal fanouškům, že jde zatím pouze o začátek a že Portishead nechtějí nic uspěchat. Dále potvrdil, že v průběhu následujících koncertů se mohou objevit dosud nehrané písně, ale nic studiového.

„Půjde o několik extra tracků, vlastně spíš jeden extra track. Budeme teprve uprostřed nahrávání desky, takže nemyslím, že se fanoušci dočkají na našich koncertech nových skladeb. My takhle nepracujeme.“

Portishead – Only You

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.