Shakira získala 660 tisíc dolarů na stavbu škol v Kolumbii a na Haiti

  • Shakira získala 660 tisíc dolarů na stavbu škol v Kolumbii a na Haiti Fotogalerie (8)
    • 29.11.2010
    • Tisk

    Zpěvačka Shakira souhlasila s tím, že bude hrát v reklamě na španělský perlivý mok cava. Jeho..

    Sdílejte článek:

Zpěvačka Shakira souhlasila s tím, že bude hrát v reklamě na španělský perlivý mok cava. Jeho výrobce, společnost Freixenet, za to přislíbila významnou finanční dotaci pro její charitativní nadaci Pies Descalzos.

Shakira prohlásila: „Každé dítě by mělo mít právo na vzdělání a kvalitní vzdělání je jediným nástrojem, který mu umožní, aby se jeho sny staly skutečností. Už jako malá holka jsem si byla vědoma toho, jak tvrdá je realita v některých zemích, kde spousta dětí trpí.“

Podle platné uzavřené smlouvy se také společnost Freixenet stane producentem dokumentu o nadaci Pies Descalzos a natočí pro Shakiru nový videoklip k nadcházejícímu singlu „Sale El Sol“.

Reklama už je hotová. Točila se minulý týden ve španělské Barceloně. Rozhodně ale nejde o jediný charitativní počin, který Shakira v poslední době realizovala.

Kolumbijská kráska věnovala harmoniku, kterou použila ve videoklipu k písni „Gypsy“, do aukce. Tu pořádal přímo v její rodné zemi tamní Červený kříž. Její výtěžek poputuje na podporu obětem období silných ničivých dešťů. Nezvykle dlouhá zima vzala v Kolumbii střechu nad hlavou více než milionu tři sta tisícům lidí.

Shakira – I´ll Stand By You (live pro Haiti)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.